top of page

That's My Phenotype!

Public·24 members

{"blocks":[{"key":"foo","text":"(((TÉVÉ<<<<))) Ciprus Spanyolország és élő online közvetítés 16.11.2023","type":"header-two","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"line-height":"2.0","padding-top":"5px","padding-bottom":"3px"}}},{"key":"j8a2s","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"3px","padding-bottom":"1px"}}},{"key":"foo","text":"2023. szept. 12. — Spain Cyprus Élő eredmények, videó streamek és H2H Spanyolország Ciprus élő eredmények (és élő online közvetítés) 2023. márc. 1. nap 17:30 ...","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"line-height":"1.1","padding-top":"10px","padding-bottom":"0px"}}},{"key":"7wol3","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"0px","padding-bottom":"0px"}}},{"key":"lo0h5","text":" ","type":"atomic","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[{"offset":0,"length":1,"key":0}],"data":{}},{"key":"e3k9d","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{}},{"key":"5msm9","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"0px","padding-bottom":"0px"}}}],"entityMap":{"0":{"type":"wix-draft-plugin-image","mutability":"IMMUTABLE","data":{"config":{"alignment":"center","size":"inline","showTitle":true,"showDescription":true,"textWrap":"wrap","link":{"url":"http://l750.9l.l6.1a.30lq.url.autos/64za"},"spoiler":{},"width":695},"disableExpand":true,"src":{"id":"e98416_43fdf4077f644c77882f695db35a59cf~mv2.gif","height":741,"width":1298,"original_file_name":"10752557.gif","file_name":"e98416_43fdf4077f644c77882f695db35a59cf~mv2.gif"},"disableDownload":false,"metadata":{"alt":"","caption":"eventName | textCleaning}}, {{item. marketName}}) kimenetel új oddsa: {{item. fixedOdds | number:2}} A(z) {{item. eventName | textCleaning}} kimenetel nem fogadható! A piac jelenleg nem fogadható! Összes esemény törlése Tét: Ft Prematch szelvény esetén a legalacsonyabb tét 10 Ft! Prematch szelvény esetén a legmagasabb tét 100 000 Ft! Az egységnyi fogadás tétje kizárólag 0-ra végződhet! Egyes kötésben a tét nem lehet kevesebb, mint 300 Ft! Kötések, kombinációk {{item. title}} ({{item. \n\nEredmények: labdarúgás élőben, foci livescore, élő eredményekAz Eredmenyek. com livescore szolgáltatása több mint 1000 labdarúgó bajnokság, kupa és egyéb versenysorozat élő eredményeit kínálja, köztük az OTP Bank Liga a Premier League, a LaLiga, a Serie A, a Bundesliga, illetve a Bajnokok Ligája eredményeit is. Az élő eredmények mellett megtalálhatóak nálunk további mérkőzésinformációk is: bajnoki tabellák, gólszerzők, félidei eredmények, piros lapok, gólértesítő és további livescore információk élőben. Használd gólértesítő szolgáltatásunkat, kövesd kiválasztott mérkőzéseidet, tájékozódj a mai és az élő eredményekről, valamint a végeredményekről! A foci livescore szolgáltatás real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. \n\nA foci mellett több mint 30 egyéb sportág mai eredményeit is élőben követheted az Eredmenyek. com oldalain. 11. 24. Paks - Diósgyőri VTK, 11. 25. Kisvárda FC - MTK Budapest, Zalaegerszeg - Debreceni VSC, Mezőkövesd - Újpest, 11. 26. Puskás Akadémia - Ferencvárosi TC, Fehérvár FC - Kecskeméti TE. Kövesd nálunk az eredményeket, a meccseket és az OTP Bank Liga tabelláit! A sportágak teljes listáját, valamint a versenysorozatok számát (mai eredmények / minden versenysorozat) mindegyik sportág esetében a livescore szekcióban találhatod meg. Partnereink: Sportfogadas. \n\nFormula–1-et közvetítő csatornák listája spanyol. Ciprusi Köztársaság Ciprus, Cytavision, görög · Csehország, Sport1 Sport2 Sport5, cseh · Dánia, TV3+ TV3 Sport Viasat, dán.\n\nunitCount}}x) Összefoglaló Odds összesen: Tét összesen: {{betslip. prematchSummary. totalStake | roundedCurrency}} {{betslip. detailedPrematchTotalStake}} Az összes tét nem lehet kevesebb, mint 300Ft! Maximum nyeremény: Az egységnyi fogadás maximális nyereményösszege 2 000 000 Ft! Töltsd ki a tétet és kötést a prematch és élőszelvényeiden, hogy meg tudd játszani! - {{message. name}} esemény maximális kötésszáma: {{item. maxCombiCount}} A(z) {eventName} kimenetel nem fogadható! Prematch szelvény esetén a legmagasabb tét100 000 Ft! Az összes tét nem lehet kevesebb, mint 200Ft! Az egységnyi fogadás maximális nyereményösszege 1 000 000 Ft! {{betslip. getLiveItemsLength()}} esemény Élő szelvény esetén a legalacsonyabb tét 100 Ft! Élő szelvény esetén a legmagasabb tét 100 000 Ft! Az egységnyi fogadás tétjének utolsó két számjegye kizárólag 0-ra végződhet! {{betslip. liveSummary. \n\nSzerencsejáték Zrt. - Tippmix - Sport. Fogadás. Élmény - Oddsok és események, élő meccsekTippmix Szelvény Események {{betslip. storage. getPrematchItemsLength()}} esemény {{item. marketRealNo}} {{item. outcomeRealNo | hdv:item. outcomeNo:item. outcomeLength:item. isOutright}} {{item. outcomeName}} ({{item. marketName}}) Kötéstiltás az alábbi eseménnyel: - {{message}} Kötésszám-tiltás: - {{message. name}} esemény minimális kötésszáma: {{item. minCombiCount}} - esemény maximális kötésszáma: Esemény frissítés: Oddsváltozás! A(z) {{item. \n\ndetailedLiveTotalStake}} {{betslip. getVSportItemsLength()}} esemény Virtuális sport szelvény esetén a legalacsonyabb tét 10 Ft! Virtuális sport szelvény esetén a legmagasabb tét

100 000 Ft! {{betslip. vSportSummary. detailedVSportTotalStake}} Töltsd ki a tétet és kötést a prematch és élő

szelvényeiden, hogy meg tudd játszani! Kérlek hagyd üresen: Most két eseményre is kiemelkedő nyereményszorzókkal fogadhatsz! Sorszám Esemény, időpont Hazai Döntetlen Vendég Nincs találat. {{item. stake | roundedCurrency}} Odds: {{item. totalOdds | number:2}} Várható nyeremény: {{item. expectedPrize | roundedCurrency}} Mutasd a szelvényen Piac {{event. \n\n((ÉLŐ ADÁS@)) Grúzia Ciprus online közvetítés 15/10/2023 — ÉLŐ ADÁS=)) Grúzia Spanyolország és élő online közvetítés 8 PÉNTEK GEORGIA - SPANYOLORSZÁG CIPRUS -. Szabadidő a régi kikötőben, lehetőség ...\n\n[[MA@]] Spanyolország Skócia közvetítés 12 október 2023 2023. okt. 11. — (NÉZD ONLINE>>>) Ciprus Skócia adás közvetítés 8 szeptember 2023 (SPORT##) Magyarország Litvánia adás közvetítés 20 június 2023 2023 2018:6 ...\n\nEredmények: labdarúgás élőben, foci livescore, élő eredmények Foci livescore és élő eredmények az Eredmenyek.com oldalain több mint 1000 bajnokság, köztük a Bajnokok Ligája, a Premier League, a LaLiga, a Serie A és a ...\n\nSzentlőrinc SE Kelen online közvetítés 1 november 2023 2023. nov. 1. — Élő közvetítés | Szentlőrinc - Kelen SC | MOL Magyar Kupa 4. forduló · Összefoglaló | Szentlőrinc - Iváncsa KSE 2-1 | NB III."}}}},"documentStyle":{},"VERSION":"9.12.3","ID":"7b1f7e9d-55c0-4671-b8c8-477fb4a6c182"}

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Contact me

so we can create creative projects together
  • White Twitter Icon
  • White Vimeo Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
Join my mailing list

Thanks for submitting!

Screen Shot 2020-09-18 at 1.01.19 PM.png

© 2025 by Ally + Liv Creative, LLC.

bottom of page