top of page

That's My Phenotype!

Public·24 members

((Shiko online===)) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023


2 orë më parë — Në këtë turne përveç Shqipërisë së kësaj grupmoshe marrin pjesë edhe Moldavia ... [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt ...


Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 Online 2 orë më parë — 2 orë më parë — [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 14 orë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor ... That's My Phenotype! Në këtë turne përveç Shqipërisë së kësaj grupmoshe marrin pjesë edhe Moldavia [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht 2023 — U19 ... Edhe Klaus Gjasula vlerësoi ekipin e Moldavisë, duke theksuar se ka pësuar vetëm një humbje në këto kualifikuese. Mesfushori kuqezi i cilësoi dy ndeshjet e fundit si finale dhe tregoi se atmosfera e krijuar nga tifozët në sfidat e fundit ka qenë e shkëlqyer, duke e cilësuar si mbështetjen më të madhe në karrierë. “Ne e kemi parë të gjithë që Moldavia është një kundërshtar shumë i fortë, nuk kanë humbur asnjë ndeshje, e kemi mundur vetëm ne në Tiranë. Nuk mendoj që duhet të ndryshojmë dhe të dalim më shumë apo më pak nga vetja, nëse vazhdojmë me këtë ecuri që kemi pasur nuk besoj se do të hasim probleme. Futbolli gjithmonë ka vështirësi dhe mendoj që ekipi që kemi, grupi që kemi ka shumë cilësi dhe zemër dhe besoj se do të dalim me fitore. Fuqia jonë janë tifozat kuqezi, tifozat e kombëtares, jemi shumë krenar për ta dhe shpresoj që t’i gëzojmë në dy ndeshjet e fundit, së pari me Moldavinë dhe pastaj ta bëjmë festën e madhe në Tiranë “ – përfundoi Arbnor Muja. Kreu | Radio Televizioni Shqiptar RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 1 orë më parë — Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 Moldavia Shqipëria shiko live 17 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt 2 ditë më parë — (HD LIVE) ... [[Shikoni**]! ] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nënt [Shikoni**]! ] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 6 sht 2023 — (transmetim-) Republika Çeke Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë... [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 15 orë më parë — [[[SPORT TV]]**] Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt live 17. 06 17 qer 2023 — Studimi nuk merr për bazë në asnjë moment në mënyrë të drejtpërdrejt... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 ditë më parë — Ishujt Faroe, Moldavia. LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e... “Si çdo herë jemi përgatitur dhe jemi shumë të fokusuar. Kjo është finalja jonë. Në këto kualifikuese jemi përgatitur mirë, ta shohim se si do të vazhdojë ecuria edhe në këto ndeshje. Shqipëria Republika Çeke transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — 12 sht 2023 — 2022 12 shtator 2023 (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 (SHIKO TV@@) Republika Çeke ... Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17/11/2023 Fu 2 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>>>] Shqipëria [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>>>] Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 2 ... drejtpërdrejtë 2022 12 tetor 2023 Transmetim 11 sht 2023 — (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia transmetim i Andorra vs Kosovo | FIBA 3x3 Europe Cup... Moldavia Moldavia (rumanisht: Moldova), zytarisht Republika e Moldavisë, rumanisht Republica Moldova) është një vend pa dalje në det në Evropën Lindore, kufizohet nga... Gjasula: Moldavia e fortë, por ne kemi besimDjemtë e Kombëtares janë gati për dy sfidat e fundit kualifikuese ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe, të vlefshme për Kampionatin Europian ‘Gjermani 2024’. Grumbullimi ka nisur dhe atmosfera brenda grupit është shumë pozitive. Synimi i vetëm është arritja e objektivit madhor, finalet e Europianit “Gjermani 2024“. Arbnor Muja dhe Klaus Gjasula në një prononcim të dhënë për fshf. Shqipëria - Moldavisë drejtpërdrejtë 2 orë më parë — Turqia U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 S 16 tet 2023 — Asnjë nuk mund të konsiderohet skuadër më e dobët, as Ishujt Faroe apo Moldavia ... Kreu | Radio Televizioni Shqiptar 5 orë më parë — RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. Moldavia Shqipëria shiko live 17/11/2023 Shikoni drejtpërdre 15 orë më parë — Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania. > Romanian [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor ... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 Sporti 17 orë më parë — Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 Sporti Moldavia | Pasha Parfeni – Soarele si Luna. ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page