top of page

That's My Phenotype!

Public·24 members

Sigma Olomouc Plzeň koukněte se 16 listopadu 2023 Živá TV

před 3 dny — před 14 hodinami — Olomouc Slavia koukněte se 12 listopadu 2023 Sport FORTUNA:LIGA 2023/2024, 15. kolo. Začátek utkání: 12. 11. 2023 18:00.

[[ŽIVÝ PŘENOS TV>>>]] Pardubice Sigma Olomouc koukněte 20. 10. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS TV>>>]] Pardubice Sigma Olomouc koukněte se živě 21 října 2023 30. 9. 2023 — Pardubice Příbram koukněte se živě 14 ledna ... Už v nastaveném čase skončil útok Plzně zákrokem obránců Olomouce. Kope se rohový kop. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Olomouc - PlzeňDruhý poločas začal útokem Olomouce, a jak se už dnes na poloprázdném Andrově stadionu stalo zvykem, plzeňská branka nebyla ve velkém nebezpečí. Janotkův pas na Ordoše skončil skončil na kopačkách hostujících obránců. Je jím sparťan Kweuke, Bakoš z Plzně, Neves z Ostravy, či někdo jiný? Hlasujte zde. Zatím největší šanci zápasu měl útočník Olomouce Šultes, ale 15 metrů od branky trefil jen obránce, který srazil míč na rohový kop. Olomouc pokračuje v tlaku. Přímý kop z pravé strany zahrával Janotka, ale v pokutovém území hostí se k němu žádný hráč v modrém nedostal. Tahoun mistrovské Plzně Pavel Horváth není ani na lavičce. Plzeň dál hodně brání, ale přece jen se zdá, že do druhého poločasu více vysunula zálohu a útočníky. Janotkovu bombu ze třiceti metrů k tyči gólman Pavlík s potížemi vytáhl na rohový kop. Rohový kop Petra Roman Pavlík vyboxoval na další roh domácích. Po dalším rohovém kopu hlavičkoval obránce Škerle nad břevno Pavlíkovy branky. Hráči Plzně se dostali do rychlého protiútoku, ale Fillo hledal Ďuriše až příliš nepřesnou přihrávkou. Útočník hostí byl příliš daleko. Po chybné rozehrávce Olomouce střílel střelec Plzně Petržela vedle pravé tyče Drobiszovy svatyně. Po faulu na unikajícího Petrželu zahrávali Plzeňští přímý kop z pravé strany hřiště. Sigma Olomouc Slavia Praha koukněte se 12.11.2023 Živá před 3 dny — Sigma Olomouc Slavia Praha koukněte se živě 12 listopadu 202 před 7 hodinami — Sigma Viktoria Plzeň Slovácko přenos živý 12 listopadu 2023 ... Online: Olomouc - Plzeň , Osmifinále - sport.iDNES.cz před 12 hodinami — Mol Cup 2023/2024, Osmifinále. Začátek utkání: 16. 11. 2023 15:00. Logo SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc. Logo FC Viktoria Plzeň FC Viktoria ... [PROUD=] Jablonec Slovan Liberec koukněte se živě 17 17. 9. 2023 — [[[ŽIVÁ TV***]===]] Sigma Olomouc Dynamo ČB koukněte se živě... 2023 — výsledky, program zápasů, Viktoria Plzeň - Teplice live | Fotbal ... Mladí hráči Olomouce dál dumají, jak se dostat do šance. Plzenští pomalu rozehrávají na vlastní polovině a hledají skuliny mezi nervózními domácími hráči. Obraz hry se nemění. Šultes s Ordošem poskakovali jako pojančení v pokutovém území Plzně a snažili se zasáhnout míč, ale zase u něj byli dřív obránci mistra. Z přímého kopu z třiceti metrů centroval Janotka, našel hlavu Rossiho, ten přehodil gólmana Pavlíka, ale také plzeňskou branku. Střelu Šultese z ostrého úhlu srazili obránci hostů na rohový kop. (SPORTOVNÍ TV#) Sparta Plzeň koukněte se 30.09.2023 21. 9. 2023 — Kozák, 43. Balaj, 56. 1. Sparta Praha 23 25-6 9 2. Slavia Praha 23 17-5 9 3. Plzen 19 26-9 8 4. Sigma Olomouc 18 17-11 9 5. Slovacko 17 11-10 9 ... Online: Olomouc - Plzeň 2:1, 30. kolo Gólman neměl šanci. 65. V Olomouci je vyrovnáno a hrstka diváků se probudila - ozývá se pokřik Sigma, ...