top of page

That's My Phenotype!

Public·24 members

[[[ŽIVÉ HD@@@]]'''] Estonsko Rakousko koukněte se 16 listopadu 2023

13. 10. 2023 — Estonsko Ázerbájdžán koukněte se 13.10.2023 před 12 hodinami — před 5 hodinami — Vzájemný zápas obou týmů se odehrál v polovině června v Dalga ...

Rakousko, Belgie, Česká republika, Německo, Dánsko, ... kouknout po okolí a zajímavostech Je mi 54 mladšího vzhledu :-)Parťák n Estonsko,Finsko,Litva. a jmenuji se Antony36. Ahoj, mám volné místo v autě na ... Předmět: V.158 Uz jsem se kouknul,gratulace.Jsem cekal vetsi vyprask a navic jsem stejne neodhadl tvou taktiku. Dulezite vsak je,ze jsem stale druhy v tabulce. Uz nam bodou ... 2024 termín dovolené: 22. 04-29. 04. 2024Hledám spolucestující: Španělsko a jmenuji se Mirka ŠkaloudováAhoj vespolek, hledám parťačku/ka na výlet na Madeiru (bohužel v seznamu desinací není, musela jsem zvolit Španělsko). Posílám odkaz https://www. aveto... Destinace: Španělsko Termín: 22. 12-26. 2023Hledám spolucestující: Belgie, Česká republika, Francie, Německo, Španělsko, Velká Británie a Severní Irsko a jmenuji se L Hledám spolucestující/ho kolem 30let na cestu přes Vánoční svátky. Anglie? Nebo vymyslíme něco společně. Předmět: U20 Reprezentace MS začíná 26.12. večer, tak tipy do té doby. tandem: U20 - 1. Maroko, 2. Peru, 3. Rakousko, 4. Estonsko U17 - 1. Peru, ... Lanzarote, Fuerteventura. Na týden. Půjčení auta, ubytování s kuchyní. Poznávačka ostrova, me... Termín: 07. 2023 termín dovolené: 16. 10-22. 10. 2023Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Katerina Ahoj, neuvazuje nekdo jeste o trosce jizniho slunicka? Pozdni Recko v terminu 15. /16. a 22. 2023, bud Santorini na vlastni pest, pripadne LM na K... Destinace: Řecko Termín: 16. 2023 termín dovolené: 07. 06-23. 2024Hledám spolucestující: Chorvatsko a jmenuji se Pavel PinkavaNa kole okolo Krku - Tři sportovně založení tátové hledají cyklistky do nepohody na společnou týdenní výpravu na horských (příp. trekových) kolech po... Termín: 07. 2023-03. 01. 2024Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Mirek 50 ti letý pohodový gentleman, který se umí chovat k ženám hledá prima kamarádku na cestování. Cíl i tedmín je o vzájemné dohodě, tak aby to vyhovoval... Termín: 22. 2024 termín dovolené: 11. 2023Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Olga BordukovaAhoj, chtěla bych do Luhačovic nebo někam do lázni. Navíc zálohu na startovné 10 000 EUR, kterou jsem již zaplatil, rakouský pořadatel převedl na účet v moskevské bance. Dost možná to tam prý zůstane navždy. S vědomím, jaké problémy řeší lidé na Ukrajině, přijímám tento finanční průšvih s těžkým srdcem, ale s patřičným nadhledem. Ale nevzdávám se a v sezoně 2022 nemířím nízko, “ přibližuje situaci před sezonou Dan Polman. NorthCape – Tarifa Bike Race 2022 délka a převýšení: 7 370 km / 80 000 m nejnižší bod trasy: 211 m pod hladinou moře (podmořský tunel v Norsku) nejvyšší bod trasy: 3 398 m (Pico del Veleta) další „nej“: Col d’Iseran (2764 m) – nevyšší horský průsmyk v Alpách, Port d’Envalira (2409 m) – nejvyšší celoročně otevřený průsmyk v Evropě (Pyreneje), prvních 1000 km závodu vede za polárním kruhem, cíl závodu je pouhých 14 km od afrického kontinentu. 15 zemí: Norsko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Česká republika, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Itálie, Francie, Andorra a Španělsko Těžký kalibr Na internetu si tak Dan našel závod, který startuje prakticky na den přesně jako ten ruský, a navíc není ani o moc kratší. Destinace: Česká republika, Chorvatsko, Srbsko a Černá hora Termín: 01. 2024 termín dovolené: 03. 10-15. 2023Hledám spolucestující: Chorvatsko a jmenuji se Marko POLOhledam partnera-ku..!!! na dovolenou do TURECKA, recka, na 9-10 dnu do MAX. 10 tis. Kc.. NEKURAK, vs, znaly 4 reci, vesely, bez problemu.. piste na g. mail. K... Termín: 03. 2023 termín dovolené: 28. 09-15. Česko Finsko koukněte se 08.11.2023 Nikolaj Kelin · 2022 před 8 dny — Tallinn Estonská metropole Tallinn leží na severním pobřeží Estonska 10. 2023 — Rakousko Belgie koukněte se živě 13 října 2023 Sportovní ... Apartmány Mariandl / Mariandls - Zell am See ... Estonsko; Etiopie; Faerské ostrovy; Fidži; Filipíny; Finsko; Francie; Francouzská Guyana Rakousko · Salzbursko · Kaprun - Zell am See; Apartmány Mariandl / ... Hledám spolucestujícího: Rakousko, Belgie, Česká republika, Německo, Dánsko, Estonsko, Španělsko, Finsko, Francie, Velká Británie a Severní Irsko, Řecko, Chorvatsko, Maďarsko, Švýcarsko, Irsko, Itálie, Litva, Lucembursko, Lotyšsko, Norsko, Polsko, Švédsko, Slovinsko, SlovenskoAhoj, hledám maminku na rodičovské, která by ráda cestovala se svým dítětem. Primárně tuzemsko/Evropa. Já 34, syn 1+, jsme z Moravskoslezského kraje. termín dovolené: 25. 07-03. 08. Rakousko Belgie koukněte se 13.10.2023 Streamování 13. 10. 2023 — Estonsko Ázerbájdžán koukněte se 13.10.2023 před 12 hodinami — před 5 hodinami — Vzájemný zápas obou týmů se odehrál v polovině června v Dalga ... Jsem z Brna 53 let Olga Termín: 11. 2023 termín dovolené: 27. 09-02. 2023Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Šárka Itálie-Benátsko - last minute Ahojte cestovatelky, koupila jsem letenku za hubičku Vídně- Benátky. Jsem z jižní Moravy, je mi 54 a ráda bych podnikal... Destinace: Itálie Termín: 27. 2024Hledám spolucestující: Česká republika, Chorvatsko, Srbsko a Černá hora a jmenuji se Honzík Ahoj, hledám parťačku na nuda pláž. Znám nějaké místa v Chorvátsku a na černé hore nebo také si můžeme zajít do welnessu kde je také bezplavková zóna.... 11-12. 2023Hledám spolucestující: Maďarsko a jmenuji se Lída Hledám společníci na 3-4 dny do Budapešti. Program lázně, prohlídka města, speciality. Individuálně, konec listopadu do cca poloviny prosince. Mne... Destinace: Maďarsko Termín: 27. 2023 termín dovolené: 01. 2023-31. 2024Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Dana KudrnováKámošku na cestování primárně po ČR, protože je tady krásně, případně i eurovíkendy. Nejlépe Ostrava, ale není podmínkou. Destinace: Česká republika Termín: 01. Finsko Česko koukněte se 11.11.2023 Sledovat živě před 3 dny před 5 dny — před 3 dny — [Živý sport@@]>>>>]] Česko Finsko koukněte se živě 8 listopadu 2023 31. 5. 2023 — Francie – Rakousko 0:0.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page